Oficjalne forum TKGP
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmiany zmiany zmiany...?  (Przeczytany 1329 razy)
Gurth
Aktywny użytkownik
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 146


Jeżeli wszystko pójdzie dobrze a tak zakłada plan.

8888557
« : Maj 07, 2011, 13:22:47 »

Pozwoliłem sobie umieścić ten wątek tutaj bo jest to najczęściej odwiedzane miejsce.

Od jakiegoś czasu mówi się o połączeniu naszego klubu ze stowarzyszeniem, które powstanie w Toruniu, a które będzie zrzeszało ludzi myślących podobnie do nas i interesujących się grami planszowymi karcianymi RPG itd itp.

Stowarzyszenie bez wątpienia jest próbą połączenia wysiłku wielu ludzi w jednej grupie celem polepszenia skuteczności grania.

Ne znam jeszcze całości tematu w konkretnych szczegółach. Sądzę, że w tej sprawie najlepiej jakby się wypowiedział Scorgon.

Z tego co usłyszałem mi się podoba pomysł styczności w szerszym gronie, większe forum skupiające więcej ludzi, w przyszłości biblioteka, które będzie umożliwiała wypożyczenie różnych pozycji a przede wszystkim większe grono aktywnych graczy, którzy chcą grać i coś robić w tej kwestii. Patrzę na całą tę propozycję chłodnym okiem bez uprzedzeń personalnych i bez balastu jakichkolwiek uprzedzeń.
Na razie jestem za.
Oczywiście coś za coś, dla niektórych będzie kłopotem składka 10PLN na kwartał. Ale popatrzmy na to z tej strony, że nie bierzemy ślubu ze stowarzyszeniem. Jeżeli coś pójdzie nie tak zawsze można wrócić do stanu z przed połączenia.

Teraz jest ważne, żeby obgadać sprawę w jak najszerszym gronie czy to na przyszłych spotkaniach czy tu na forum.

Zapraszam do wypowiadania się.
W szerszym gronie na pewno spotkamy się na Juvenaliach.
Zapisane

Posiadam: Age of Empires, Eclipse, Blefuj, Kameleon, Dungeon Lords, Blokus, Arcana, Nightfall, Gra o Tron 2 edycja - Miodzio! i dostęp do NeuroshimaHex, Cyklady
JAskier
Pan Prezes :D
Administrator
Ekspert
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 729



« Odpowiedz #1 : Maj 08, 2011, 09:01:53 »

Uważam, że nie jest to sprawa, o której powinniśmy rozmawiać na forum publicznym (jak już to na wydzielonym forum ukrytym, a najlepiej na spotkaniu). Przy czym nie uważam także, by dobrą okazją ku temu były Juwenalia, gdyż tam (miejmy nadzieję) będziemy zbyt zajęci by zajmować się tą sprawą. Z drugiej strony im szybciej podejmiemy wspólną decyzję, tym lepiej. Sądzę, że na najbliższym spotkaniu po Juwenaliach trzeba by zadecydować.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nanashin abismo alchemistsproject isztar rpk