Oficjalne forum TKGP
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!
 
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 03.06.2011  (Przeczytany 3341 razy)
Kaki
Aktywny użytkownik
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 113


1783763
« : Maj 30, 2011, 19:11:41 »

Witam.

Prawie jak dzień dziecka Język

Kto będzie i w co macie ochotę zagrać Chichot ??
Zapisane
JAskier
Pan Prezes :D
Administrator
Ekspert
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 729



« Odpowiedz #1 : Maj 30, 2011, 20:13:25 »

Niemal na pewno będę. Jutro postaram się dowiedzieć czy będziemy mogli wrócić do sobótki (w takim wypadku o 16.00 w sobótce), czy też pozostajemy o 18.00 w Morii.
Zapisane

Gurth
Aktywny użytkownik
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 146


Jeżeli wszystko pójdzie dobrze a tak zakłada plan.

8888557
« Odpowiedz #2 : Maj 31, 2011, 12:27:12 »

Sorki za ostatni piątek.
Ale miałem kłopoty zdrowotne i wylądowałem na 5 dni w szpitalu  Smutny

Postaram się być, ale zależy to od mojej kondycji
Zapisane

Posiadam: Age of Empires, Eclipse, Blefuj, Kameleon, Dungeon Lords, Blokus, Arcana, Nightfall, Gra o Tron 2 edycja - Miodzio! i dostęp do NeuroshimaHex, Cyklady
scatman
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2011, 13:23:31 »

My będziemy na pewno, jakby spotkanie miało być w "Sobótce" to dajcie znać, bo jeszcze tam nie byliśmy. A co do gier, to weźmiemy obiecanych Książąt Florencji i moją wersję Ticket to ride, w którą Skorgon chciał zagrać. Możemy zabrać też Osadników, żeby tym razem zagrać z dodatkiem, bo jest dużo ciekawiej Mrugnięcie
Zapisane
fan
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 17


« Odpowiedz #4 : Maj 31, 2011, 16:05:54 »

Pewnie będę i jestem mocno za nightfall - świetnie się zapowiada i wypadałoby zagrać zgodnie z zasadami;)
Zapisane
JAskier
Pan Prezes :D
Administrator
Ekspert
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 729



« Odpowiedz #5 : Maj 31, 2011, 19:13:39 »

Do końca czerwca gramy w Morii. Sobótka - o ile wogóle - od września. Czyli najbliższe spotkanie w piątek o 18.00 w Morii.
Zapisane

Garran
Nowy użytkownik
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #6 : Czerwiec 01, 2011, 20:29:16 »

Witam serdecznie!
Nie jestem pewien czy w ten piątek będę miał czas, ale generalnie chciałbym się pojawić na spotkaniach i pograć, popatrzeć itd. Czy można tak 'z ulicy' wejść do Was i przyłączyć się do jakiejś gry?
Grywacie w Carcassone? Chcę ową grę kupić, wersja na PC mi się spodobała, ale fajnie by było zagrać naprawdę przed zakupem.
Z innej beczki jeszcze - jak zapatruje się tutejsza społeczność na gry autorskie?
Zapisane

Gurth
Aktywny użytkownik
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 146


Jeżeli wszystko pójdzie dobrze a tak zakłada plan.

8888557
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 01, 2011, 21:12:13 »

Wpadaj Garran - nie ma problemu.

Piekary 41
Zapisane

Posiadam: Age of Empires, Eclipse, Blefuj, Kameleon, Dungeon Lords, Blokus, Arcana, Nightfall, Gra o Tron 2 edycja - Miodzio! i dostęp do NeuroshimaHex, Cyklady
JAskier
Pan Prezes :D
Administrator
Ekspert
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 729



« Odpowiedz #8 : Czerwiec 02, 2011, 08:21:56 »

Witam serdecznie!
Nie jestem pewien czy w ten piątek będę miał czas, ale generalnie chciałbym się pojawić na spotkaniach i pograć, popatrzeć itd. Czy można tak 'z ulicy' wejść do Was i przyłączyć się do jakiejś gry?
Grywacie w Carcassone? Chcę ową grę kupić, wersja na PC mi się spodobała, ale fajnie by było zagrać naprawdę przed zakupem.
Z innej beczki jeszcze - jak zapatruje się tutejsza społeczność na gry autorskie?

Gry autorskie są zawsze bardzo mile widziane, pod warunkiem że "trzymają jakiś poziom" i rozgrywka nie trwa w nieskończoność. Ano zapraszamy. Mam Carcassonne więc jak coś to mogę zabrać. Pozdr.
Zapisane

JAskier
Pan Prezes :D
Administrator
Ekspert
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 729



« Odpowiedz #9 : Czerwiec 03, 2011, 22:25:43 »

Na spotkaniu - według obliczeń scorgona - było 13 osób. Graliśmy w Onirim, Nightfall, Qubixa, Dobble i Książęta Florencji. Myślę, że było godnie. Serdecznie dziękuję współgraczom za mile spędzony czas.
Zapisane

Garran
Nowy użytkownik
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #10 : Czerwiec 04, 2011, 06:39:25 »

Dzięki za miłe przyjęcie, było bardzo fajnie. Żałuję, że musiałem spadać dość szybko. Do następnego:)
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polski-deliver-truck watahalupo dnie-noce turback dragonworld